Wiadomości
Bracia podejrzewani o współpracę z Państwem Islamskim zatrzymani w Niemczech
Dwaj bracia mieszkający w Niemczech zostali zatrzymani przez policję w okolicach Bonn. Podejrzani są o współpracę z tzw. Państwem Islamskim oraz ugrupowaniem Dżabhat an-Nusra.

Jak poinformowała niemiecka prokuratura, 24- i 25-latek są Niemcami marokańskiego pochodzenia. Obaj mieli być aktywnymi członkami organizacji terrorystycznych. Khalid B. oraz Rachid B. W 2013 roku byli w Syrii, gdzie przeszli szkolenie wojskowe w bazie wojowników IS.
Źródło:x-news.pl
środa, 25 stycznia 2017 06:49
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Czytaj poprzedni artykuł: Brytyjka winna napaści na tle rasowym na Polaków, którzy na nią gwizdali | Czytaj następny artykuł: Etna znów aktywna. Z wulkanu wydobywają się kłęby dymu |
Gorące Tematy
Podróżny niewpuszczony na pokład Ryanair w Wielkiej Brytanii mimo ważneg…
Tysiące Brytyjczyków wypłaca gotówkę z emerytur po zmianie zasad HMRC
Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…
Temperatura w Wielkiej Brytanii może osiągnąć 45°C. Nowe ostrzeżenie bry…
Wielka Brytania wprowadza nowe zasady dodatków 150 GBP na rachunki za en…
Aldi wprowadza gadżet podróżny za jedyne 5,99 GBP. Idealny wybór na waka…
Popularna linia lotnicza ogłasza 4 nowe trasy z Wielkiej Brytanii