Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Huragan Doris w West Midlands: Jedna ofiara śmiertelna, zawieszone loty, powalone drzewa
Huragan Doris w West Midlands: Jedna ofiara śmiertelna, zawieszone loty, powalone drzewa
Dzisiaj przed południem zginęła kobieta. Zmarła w wyniku poważnych obrażeń głowy po tym, jak spadły na nią odłamki gruzu z dachu. Ofiara przechodziła wzdłuż Dudley Street.

Dzisiaj region West Midlands nawiedził huragan Doris, wiatr wiał z prędkością nawet do 80mph.The Met Office ostrzegało, że już od godziny 06:00 mogą być utrudnienia w komunikacji, problemy z dostawą prądu lub może dojść do wielu zniszczeń.

Wiele lotów na lotnisku Birmingham zostało odwołanych lub przekierowane na inne lotniska. Zakłócenia w komunikacji były również na Birmingham New Street. Zawieszono kursy pociągów London Midland, w kierunku Birmingham Snow Hill i Stratford-upon-Avon.

Na Edgbaston doszło do wypadku, drzewo spadło na przejeżdżającego vana. Na szczęście oprócz zniszczonego samochodu, nikomu nic się nie stało. W całym mieście i regionie straż pożarna donosi o powalonych drzewach i w związku z tym utrudnieniach w komunikacji. Na autostradzie M6 przy zjazdach J12-13, spadło drzewo i dwa pasy ruchu były nieprzejezdne.
czwartek, 23 lutego 2017 14:58
 Czytaj poprzedni artykuł:
Wzmożone środki bezpieczeństwa w Kolonii podczas ostatnich dni karnawału
  Czytaj następny artykuł:
Ponad 40 proc. lekarzy z UE rozważa wyjazd z UK po Brexicie