Wiadomości
Kamil Stoch deklasuje w Vikersund

Kamil Stoch po raz siódmy w obecnym sezonie wygrał indywidualny konkurs Pucharu Świata. Polak zwyciężył w niedzielnych zawodach Raw Air w Vikersund. Drugi Noriaki Kasai stracił do niego prawie 19 punktów. Skład podium uzupełnił Austriak Michael Hayboeck.
Kamil Stoch po raz siódmy w obecnym sezonie wygrał indywidualny konkurs Pucharu Świata. Polak zwyciężył w niedzielnych zawodach Raw Air w Vikersund. Drugi Noriaki Kasai stracił do niego prawie 19 punktów. Skład podium uzupełnił Austriak Michael Hayboeck.Piąty był lider Pucharu Świata Stefan Kraft. Dzięki dzisiejszemu triumfowi skoczek z Zębu traci do Austriaka już tylko 31 punktów, więc walka o Kryształową Kulę rozstrzygnie się w przyszłotygodniowych konkursach w Planicy.
Źródło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Tysiące Kurdów na ulicach Frankfurtu. Turecki rząd "potępia" | Czytaj następny artykuł: Strzały na lotnisku Paryż-Orly. Zastrzelono mężczyznę, który ukradł bron żołnierzowi |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący podróży

Wielka Brytania uruchamia plan za 15 mld funtów. Miliony domów z panelam…

Wieka Brytania: DWP wypłaca dodatek 187 GBP tygodniowo, niezależnie od d…

Ryanair uruchamia nowe loty z Wielkiej Brytanii. Ceny już od 23 GBP

Wielka Brytania: Liczba osób na zasiłkach wzrosła o milion. Universal Cr…

Wielka Brytania zmienia system świadczeń. DWP potwierdza dwie nowe płatn…

Supermarkety w Wielkiej Brytanii zapłacą za puste butelki i puszki. Nowe…