Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości West Midlands Landlordowie z West Midlands oferują kobietom darmowe mieszkanie w zamian za seks
Landlordowie z West Midlands oferują kobietom darmowe mieszkanie w zamian za seks
Darmowe zakwaterowanie w zamian za usługi seksualne – ogłoszenie o tej treści oferujące pokoje w Birmingham i Stourbridge pojawiło się w internecie.

Oferty zostały potępione za próbę wykorzystywania kobiet poprzez obietnicę zapewnienia im darmowego mieszkania. Z ogłoszeń umieszczonych na portalu Craiglist wynika, że landlord wymaga, aby lokatorki uprawiały z nim seks – donosi Birmingham Mail.

Jedna z ofert nosiła tytuł: „Wolne od czynszu mieszkanie lub pokój w zamian za świadczenie usług seksualnych”. Ogłoszeniodawca, który poszukiwał kobiet, dodał również mapkę ukazującą Bromford Lane w Hodge Hill.

Ogłoszenie o zakwaterowaniu w Stourbridge zostało zatytułowane słowami: „Wynajmę darmowy pokój, tylko dla pań”. Dalej landlord napisał, że ma wolny pokój, który odstąpi w zamian za przysługi o charakterze seksualnym.

Inne oferty o podobnej treści, które pochodziły z różnych regionów kraju, zostały znalezione przez dziennikarkę Vonny Moyes. Kobieta zacytowała niektóre na swoim twitterowym profilu. Wśród nich znajdowało się też zamieszczone na stronie Craiglist ogłoszenie z Walsall.

Eksperci twierdzą, że tego rodzaju oferty mieszczą się w granicy prawa, ponieważ ewentualni lokatorzy zgadzaliby się na proponowane warunki dobrowolnie. Część landlordów przepytanych przez BBC, broniło swojego pomysłu na wynajem.
środa, 19 kwietnia 2017 10:31
 Czytaj poprzedni artykuł:
Od dzisiaj wyższe kary dla kierowców przekraczających prędkość
  Czytaj następny artykuł:
Co wcześniejsze wybory oznaczają dla Brexitu?