Wiadomości
Jeżdżą nieoznakowanym, policyjnym BMW i podają się za policjantów w West Midlands
Po regionie West Midlands jeździł nieoznakowany samochód marki BMW serii 1 z niebieską sygnalizacją, którego pasażerowie podawali się za policjantów. O sprawie poinformował detektyw nadinspektor Craig Underwood z Solihull Police.
Po regionie West Midlands jeździł nieoznakowany samochód marki BMW serii 1 z niebieską sygnalizacją, którego pasażerowie podawali się za policjantów. O sprawie poinformował detektyw nadinspektor Craig Underwood z Solihull Police.Dwóch mężczyzn jeżdżących tym autem i udających policjantów zdołało zatrzymać co najmniej jeden pojazd. Kobieta, która nim kierowała, została poproszono o wejście do srebrnego BMW. Odmówiła jednak i powiadomiła o sprawie policję.
Samochód, którym jeździli mężczyźni został skradziony z Solihull w sobotę w godzinach 17:00-23:00.
Detektyw Underwood prosił, by każdy, kto zauważy samochód natychmiast zgłaszał tę sprawę stróżom prawa. Prawdziwi funkcjonariusze zawsze pokazują swoją odznakę jako dowód tożsamości. Jeśli tak się nie stało lub zatrzymany ma jakieś obawy, powinien zadzwonić pod numer 101.
Jak wynika z doniesień skradziony samochód był widziany w Kings Heath. Policja nie poczyniła żadnych aresztowań. Śledczy przeglądają teraz materiały z kamer monitoringu.
wtorek, 09 maja 2017 07:02
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Brytyjskie lotnisko wprowadza nowe zasady dla pasażerów Ryanair. Zmiany …
Pierwszy śnieg spadł w Wielkiej Brytanii! Arktyczne powietrze przyniosło…
DWP przyzna dodatkowe 164 GBP osobom pobierającym jedno świadczenie
Wielka Brytania: miliony gospodarstw domowych otrzymają 150 GBP na rachu…
Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Polska oferuje nawet 2 377 600 zł dla pow…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w paszportach. Wejdą w życie od…
Ryanair wprowadza ogromne zmiany dla podróżnych. Nowe zasady już od list…






