Wiadomości
Trzech nastolatków, w tym jeden 14-latek oskarżonych o napad z użyciem noża
Trzech nastolatków, w tym jeden mający zaledwie 14 lat, usłyszało zarzuty w związku z rabunkiem popełnionym przy użyciu noża. Ich ofiarą padł rowerzysta. Do zdarzenia doszło w Bartley Green.

18-letni Kyran Williams, 19-letni Jordan Masidi i 14-latek, którego tożsamości ze względów prawnych nie można ujawnić, są oskarżeni o grożenie nożem 21-letniemu mężczyźnie i kradzież jego roweru. Incydent miał miejsce 9 maja na Balmoral Road.
Podejrzani zostali aresztowani krótko po ataku. Oskarżono ich o rabunek, posiadanie niebezpiecznego narzędzia oraz zabranie roweru bez przyzwolenia jego właściciela. Bezrobotni Williams, Masidi oraz 14-latek (wszyscy zamieszkują w Northfield) stanęli wczoraj przed Birmingham Magistrates’ Court. W sprawie Williamsa postanowiono, że pozostanie w areszcie. 14-latek natomiast trafił do zakładu poprawczego. Z kolei Masidi wyszedł za kaucją. Dodatkowo zastosowano wobec niego elektroniczny dozór, w ramach którego nie może przebywać poza domem w godzinach 19:00-7:00.
Wojna gangów w Birmingham – mieszkańcy żyją w strachu
Williams jest również aresztowany w związku z podejrzeniami o udział w strzelaninie, która wydarzyła się 30 kwietnia w Bartley Green. W jej wyniku mężczyzna został ranny w ramię. Na 18-latka nałożono kaucję w tej sprawie, a śledztwo jest w toku.
Zarzuty dotyczące kradzieży roweru są najnowszymi wniesionymi przez policję z West Midlands w związku z ostatnimi niepokojącymi wydarzeniami, które miały miejsce w południowej części Birmingham.
czwartek, 11 maja 2017 06:35
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
Zakupy spożywcze w Wielkiej Brytanii coraz droższe. Dane ONS pokazują sk…
Miliony emerytów w Wielkiej Brytanii otrzymają podwyżkę świadczeń o pona…
Aldi otworzy 21 nowych sklepów w Wielkiej Brytanii w ciągu 13 tygodni
Ulgi podatkowe w Wielkiej Brytanii. Nawet 500 GBP zwrotu z HMRC dla wybr…