Wiadomości
Zaginiona Polka mogła wyjechać do Polski
49-letnia Renata Antczak z Hull, która zaginęła ponad 3 tygodnie temu, mogła wyjechać do Polski – tak twierdzi jej mąż.Polka wyszła ze swojego domu w Hull po południu we wtorek, 25 kwietnia i ślad po niej zaginął. Rodzina i znajomi nie wierzyli, że mogłaby z własnej woli porzucić 11-letnią córkę, Wiktorię. Jej mąż, Majid Mustafa jednak twierdzi, że jego żona wyjechała do Polski i wstąpiła do sekty.
Zaginęła Polka z Hull
Renata Antczak skończyła studia prawnicze w Łodzi. Pracowała w urzędzie miasta w Konstantynowie Łódzkim, a później w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi. Parę lat temu za mężem stomatologiem wyjechała do Anglii.
Jej siostra, Danuta Szulc powiedziała, że podejrzewa, że mogła ona mieć romans podczas regularnych wizyt w Polsce. Dlatego też wcześniej chciała rozwodu i razem ze swoją młodszą córką, planowała powrót do Polski.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Trzecia fala upałów w Wielkiej Brytanii. Tym razem problemem będzie nie …

Supermarkety w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów. „Nie j…

Wielka Brytania: nawet 2672 GBP w lipcu. Cztery świadczenia z DWP i HMRC

Ta moneta 50p może być warta nawet 80 GBP. Sprawdź czy masz ją w portfe…

Tragedia w Wolverhampton. Mężczyzna śmiertelnie ugodzony nożem na parkin…

Ryanair wprowadza ułatwienie na 3 lotniskach w Wielkiej Brytanii

Niektóre szkoły w UK zmieniają jutro godziny otwarcia. Rodzice muszą spr…