Wiadomości
Policja aresztowała 27- latka z Walsall pod zarzutem przygotowania ataku terrorystycznego

Dzisiaj Policja z West Midlands aresztowała 27-letniego mężczyznę z Walsall pod zarzutem przygotowania aktu terrorystycznego.
Dzisiaj Policja z West Midlands aresztowała 27-letniego mężczyznę z Walsall pod zarzutem przygotowania aktu terrorystycznego.Mężczyzna jest podejrzany o przygotowanie i podżeganie do aktów terroryzmu zgodnie z artykułem 41 Ustawy o Terroryzmie z 2000 r. Podejrzany jest przesłuchiwany przez oficerów jednostki West Midlands Counter Terrorism. Jego dom i okolice są ciągle przeszukiwane przez policję.
Rzecznik policji uspokaja, że nie ma żadnego zagrożenia dla społeczności. Aresztowanie nie ma związku z atakami w Manchesterze lub Londynie.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Protest EDL w Manchesterze - mężczyzna jadł głowę świni | Czytaj następny artykuł: Polska może zostać ukarana za nieprzyjmowanie uchodźców |
TAGI: Przygotowywał atak terrorystyczny, atak terrorystyczny, zamach w Londynie, manchester, policja
Gorące Tematy

Loty Ryanair i Wizz Air z lotniska w Wielkiej Brytanii zagrożone

Ryanair, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręcznego

Brytyjski bank rozdaje 225 GBP za zmianę konta. Zostało już tylko kilka …

Najnowsze zasady dotyczące paszportów w Wielkiej Brytanii. Ryanair, easy…

Aldi jedynym dużym supermarketem w Wielkiej Brytanii, który obniża ceny