Wiadomości
Nieprzytomny mężczyzna leży na przystanku w Great Barr – nikt nie reaguje
Gemma Maxwell i Charene Crosdale wybiegły na zewnątrz, aby pomóc leżącemu mężczyźnie. Jak powiedziały dla Birmingham Mail, nie mogły uwierzyć, że nikt z osób na przystanku nie chciał mu pomóc.
Do zdarzenia doszło na przeciwko przedszkola 5 Star Day Nursery przy Hamstead Road w Great Barr. Kobiety sprawdziły, czy mężczyzna żyje i położyły go w pozycji bocznej i zadzwoniły po pogotowie.
Jak opowiadają, z okna przedszkola zauważyły, jak mężczyzna upadł a nikt z osób stojących na przystanku nie próbował mu nawet pomóc. Kiedy wybiegły, jedna z kobiet czekających na autobus powiedziała nawet, że on jest po prostu pijany. Mężczyzna jednak nie oddychał i był nieprzytomny. Po 15 minutach zjawiła się karetka i zabrała go do szpitala.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Upały zalały Wielką Brytanię – gdzie spędzić ten gorący dzień? | Czytaj następny artykuł: Rośnie liczba ofiar w pożarze Grenfell Tower |
Gorące Tematy

Najbiedniejsze miasta w Anglii. Birmingham awansowało na 2. miejsce

Wielka Brytania rozda darmowe domowe baterie. Rachunki za prąd mogą spaś…

Ryanair, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręcznego

Loty Ryanair i Wizz Air z lotniska w Wielkiej Brytanii zagrożone

easyJet uruchamia trzy nowe trasy z Wielkiej Brytanii

Brytyjski bank rozdaje 225 GBP za zmianę konta. Zostało już tylko kilka …

Najnowsze zasady dotyczące paszportów w Wielkiej Brytanii. Ryanair, easy…