Wiadomości
Jadowity pająk ukąsił mężczyznę w jego własnym łóżku
Żołnierz Matt Clarke został ugryziony przez pająka zwanego „fałszywą wdową” w swoim własnym domu.

Stało się to w listopadzie zeszłego roku. Zamieszkały w Mansfield w hrabstwie Nottinghamshire mężczyzna został ukąszony, gdy leżał w łóżku. Matt opowiada, że obudziło go mrowienie w nodze. Kiedy sprawdził co się stało, okazało się, że to sprawka pająka. Mężczyzna wyznaje, że jako żołnierz był w wielu miejscach i sypiał w najdziwniejszych warunkach, ale nigdy nie ugryzł go pająk, dopiero we własnym domu w Anglii.
Na początku nie bolało, mężczyźnie nawet udało się ponownie zasnąć, ale kilka dni później zaczął mu doskwierać ból. W nodze 31-latka pojawiła się dziura tak głęboka, że odsłoniła mięśnie. Clarke nie był w stanie chodzić.
Lekarz potwierdził to, czego Matt dowiedział się na własną rękę - że ukąszenie było toksyczne i wymagało stałego monitorowania poprzez rysowanie linii na obrzeżach zainfekowanego miejsca.
poniedziałek, 21 sierpnia 2017 07:08
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Jest o ponad 44 GBP tańszy ni…
Dodatek 300 GBP wpłynie na konta bankowe milionów mieszkańców UK. Kiedy …
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników. Tysiące osób sp…
Ponad 750 tys. mieszkańców Wielkiej Brytanii może otrzymać nawet 2240 GB…
Storm Amy uderzy w Wielką Brytanię. Met Office podnosi ostrzeżenie do po…
Sztorm Amy sieje spustoszenie w Wielkiej Brytanii. Porywy wiatru do 155 …
Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzyma darmowe frytkownice i woln…