Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Para z Blackpool karała swoje dzieci strzelając do nich z wiatrówki

Zamieszkała w Blackpool para karała swoje dzieci za niepoprawne wykonywanie obowiązków domowych w bardzo okrutny i barbarzyński sposób - strzelając do nich z wiatrówki kulkami.

Kobieta i mężczyzna, których tożsamości nie ujawniono, wykorzystywali broń do maltretowania piątki swoich dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Ich gehenna trwała cztery miesiące - poinformowano przed Preston Crown Court.

Dzieci były karane za dość banalne przewinienia, takie jak upuszczanie przedmiotów, nieumycie naczyń, czy niezmienienie pieluszki. Podczas rozprawy poinformowano, że mężczyzna przyniósł wiatrówkę do domu w lutym 2016 roku. Zaczął jej używać do strzelania do ptaków i karania dzieci – donosi BBC.

Jedna z dziewczynek w wieku 13 lat została postrzelona, ponieważ miała chłopaka, a jej ojciec uważał, że jest na to zbyt młoda. W sądzie zrelacjonowano, że to mężczyzna z reguły strzelał i trzymał broń w pobliżu sofy. Jednak, gdy był nieobecny w domu, wiatrówkę używała również kobieta.

Okrucieństwo stosowane wobec rodzeństwa wyszło na jaw w czerwcu zeszłego roku, gdy 13-latka opowiedziała nauczycielowi o swoich obrażeniach, w tym siniakach i otwartej ranie na nodze.

50-letni ojciec został skazany na dwa lata więzienia, a 33-letnia matka dostała wyrok w zawieszeniu. Kobieta musi też odpracować społecznie 200 godzin.
-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
UWAGA: Mężczyzna próbował porwać 12-latkę w Kings Norton
 Czytaj następny artykuł:
West Midlands Police: Aresztowano czterech żołnierzy z zarzutami o terroryzm


// //