Wiadomości
Młody mężczyzna brutalnie zaatakowany w parku w Birmingham
W parku w Birmingham doszło do brutalnego napadu na spacerowicza. Młody mężczyzna został dwukrotnie ugodzony nożem.W sobotę, krótko przed godziną 17:00 23-latek spacerował przez Small Heath Park. W pewnym momencie podeszło do niego dwóch czarnoskórych mężczyzn. Jeden z nich dwukrotnie ugodził poszkodowanego nożem - w klatkę piersiową oraz ramię.
Na miejsce wezwano policję. Funkcjonariusze znaleźli ofiarę - 23-latek został zabrany do szpitala. Lekarze informują, że odniesione przez niego rany nie zagrażają jego życiu.
Do tej pory nie poczyniono żadnych aresztowań. Śledczy proszą o kontakt każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tej napaści.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Polak skazany na więzienie za niebezpieczną jazdę po autostradzie | Czytaj następny artykuł: Bójka przed pubem w Erdington - mężczyzna dźgnięty nożem w plecy |
Gorące Tematy

Rząd w Wielkiej Brytanii rozszerza uprawnienia DWP. Banki będą musiały u…

Wielka Brytania: £1 milion z EuroMillions wciąż nieodebrany. Zostały tyl…

Atak nożem w szkole w Londynie. 13-latek zatrzymany pod zarzutem usiłowa…

Opłata za TV Licence znów rośnie. Od kwietnia 2026 roku mieszkańcy Wielk…

Strajk pracowników wywozu odpadów w Birmingham potrwa do września 2026. …

Siedem dużych banków w Wielkiej Brytanii rozdaje nawet 750 GBP za zmianę…