Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Policja zatrzymała osobę podejrzewaną o zamordowanie mieszkańca Cradley Heath
Policja zatrzymała osobę podejrzewaną o zamordowanie mieszkańca Cradley Heath
Martwy mężczyzna z ranami kłutymi został znaleziony w swoim domu w West Midlands. Policja aresztowała już podejrzewaną o dokonanie ataku osobę. Uważa się, że ten sam sprawca napadł również na trójkę innych ludzi.

Funkcjonariusze informują, że zostali wezwani na Corngreaves Walk w Cradley Heath w poniedziałek o godzinie 11:45. Na miejscu znaleziono 47-letniego mężczyznę z wielokrotnymi ranami kłutymi.

Policjanci sądzą, że do napaści na ofiarę doszło w jej domu w niedzielę, tuż po godzinie 18:00. Mężczyzna leżał tam, dopóki następnego dnia nie zjawili się śledczy, którzy stwierdzili jego zgon.

West Midlands Police podejrzewa, że także trzy inne osoby zostały zaatakowane przez tego samego człowieka uzbrojonego m.in. w nóż i metalowy pręt.

Główny inspektor policji Edward Foster tłumaczy, że do napaści doszło najprawdopodobniej w domach poszkodowanych zlokalizowanych przy Dingle Avenue, West Avenue oraz Poplar Close, a sprawca jest znany ofiarom. Obrażenia odniesione przez te trzy osoby nie zagrażają ich życiu.

Śledczy aresztowali już 47-letniego mieszkańca Tividale, który jest podejrzewany o morderstwo, usiłowanie morderstwa, okaleczenie oraz kradzież samochodu.
wtorek, 14 listopada 2017 07:27
 Czytaj poprzedni artykuł:
Specjaliści uważają, że kierowcy powinni przechodzić obowiązkowe badania wzroku
  Czytaj następny artykuł:
Byk biegający po centrum Solihull spowodował chaos w porannych godzinach szczytu