Wiadomości
Nadal nie ustalono, kto prowadził Audi podczas niedzielnego wypadku w Birmingham

Policja z Birmingham nadal stara się ustalić, kto prowadził Audi S3, które brało udział w niedzielnym wypadku w stolicy West Midlands.
Policja z Birmingham nadal stara się ustalić, kto prowadził Audi S3, które brało udział w niedzielnym wypadku w stolicy West Midlands.Audi jechało przez Lea Bank Middleway, gdy w pewnym momencie zderzyło się z taksówką. W wypadku zginęło sześć osób.
Przebywający w S3 25-letni Kasar Jehangir, 30-letni Mohammed Fasha oraz 26-letni Tauqeer Hussain zginęli na miejscu. Czwarty pasażer pojazdu - 22-letni Zakhira Khan trafił do szpitala. Jego stan się poprawia.
Rzeczniczka prasowa West Midlands Police poinformowała, że mężczyzna został przeniesiony z oddziału intensywnej terapii na normalny, a jego stan jest stabilny.
Kierowca taksówki, 33-letni ojciec szóstki dzieci Imtiaz Mohammed oraz jego pasażerowie 43-letnia Lucy Davies i jej partner 42-letni Lee Jenkins również zginęli na miejscu.
Śledczy mówią, że wciąż nie potrafią z całą pewnością stwierdzić, który z mężczyzn prowadził Audi
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: DWP przyspiesza wypłaty. Miliony zobaczą pieniądze wcze…

Wielka Brytania: Czynsze biją rekordy i pochłaniają coraz większą część …

Wielka Brytania: Rachunki za internet wzrosną już za kilka dni. Miliony …

Wielka Brytania: 4-letni chłopiec zmarł po tragicznym wypadku. Policja a…

Nocny Kochanek rusza w europejskie tournée. W kwietniu zespół zagra 8 ko…

Wielka Brytania: Nocny Kochanek rusza w trasę po Europie – mamy wejściów…

Wielka Brytania: Braki paliwa na stacjach supermarketów. Asda ostrzega p…