Wiadomości
W Twycross Zoo gibbon uciekł z klatki
W sobotę rano Twycross Zoo zostało zamknięte, gdyż jedno ze zwierząt uciekło z klatki.

Tuż po otwarciu, około godziny 10:00 rano, odwiedzający zostali poinformowani, aby udać się do restauracji przy wejściu, z powodu "zagrożenia bezpieczeństwa i higieny pracy".
Jak pisze Birmingham Live, „gibbon Siamang” uciekł z ogrodzenia. Twycross ma jedną z największych kolekcji małp na świecie.
Dr Sharon Redrobe OBE, dyrektor generalny Twycross Zoo powiedział: "W ramach ostrożności i jako część naszej standardowej procedury, tymczasowo zamknęliśmy Zoo, ponieważ jeden z naszych gibonów znajdował się w miejscu, w którym nie powinien być. Nasz zespół kontrolował sytuację przez cały czas i w żadnym momencie nie było zagrożenia dla odwiedzających”.
Zoo zostało ponownie otwarte w ciągu 20 minut, a odwiedzający mogli znowu cieszyć się wizytą w słoneczny Bank Holiday.
niedziela, 06 maja 2018 09:08
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Aldi zamknie wszystkie sklepy w Wielkiej Brytanii na trzy dni w okresie …
Pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Met Office wydało a…
Wielka Brytania cofa rekordową liczbę licencji na wizy pracownicze dla i…
Ponad 400 dużych sklepów w Wielkiej Brytanii zagrożonych zamknięciem prz…
Gospodarka Wielkiej Brytanii stanęła w miejscu. Słaby początek trzeciego…
Tajemnicze grobowce w Birmingham. Katakumby Warstone Lane skrywają niezw…