Wiadomości
Mężczyzna siedzący z dzieckiem w samochodzie zaatakowany młotkiem

Policja poszukuje dwóch bandytów, którzy zaatakowali młotkiem mężczyznę z małym dzieckiem w Yardley Wood.
Policja poszukuje dwóch bandytów, którzy zaatakowali młotkiem mężczyznę z małym dzieckiem w Yardley Wood.22-letni mężczyzna przywiózł przyjaciela do Costcutter na School Road w Yardley Wood, gdy czekał w samochodzie z dziewięciomiesięczną córeczką, dwaj zamaskowani mężczyźni rozpoczęli niesprowokowany atak.
Zastukali w okno i zażądali otwarcia drzwi, kiedy odmówił, jeden z nich rozbił okno, otworzył drzwi i uderzył ofiarę młotkiem w głowę.
Bandyci uciekli, gdy mężczyzna zaczął krzyczeć, że w samochodzie jest dziecko.
Poszkodowany miał siniaki i uraz głowy, który wymagał natychmiastowego leczenia szpitalnego.
Do zdarzenia doszło w piątek 18 maja około godziny 22:30.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Ostatnia aktualizacja: środa, 23 maja 2018 13:07
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Po referendum unijnym wzrosła liczba Brytyjczyków, którzy stają się obywatelami Niemiec | Czytaj następny artykuł: Polakom z West Bromwich skradziono motor |
Gorące Tematy

Brytyjski supermarket wycofuje brązowe jajka. Powodem nie jest smak ani …

W jakim wieku dziecko może zostać samo w domu w Wielkiej Brytanii? NSPCC…

HMRC przejmuje pieniądze z kont bankowych. Samo ostrzeżenie przyniosło 1…

DWP wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów

UK: Nadchodzi kolejna fala upałów. Termometry pokażą 32°C

Chaos na lotnisku. 150 pasażerów Ryanaira nie zdążyło na samolot do Wiel…

Nowy program dla kupujących pierwsze mieszkanie. Można otrzymać do 10 00…