Wiadomości
Ewakuacja po znalezieniu granatu w Sheldon
Policja została wezwana do jednego z domów w Sheldon, ponieważ podczas sprzątania szopy znaleziono tam granat.Zespół do spraw utylizacji materiałów wybuchowych został wezwany na miejsce zdarzenia wczoraj przed (26 czerwca) około godziny 15:45.
Aby zapewnić bezpieczeństwo ludzi, sąsiedzi zostali ewakuowani, a teren posiadłości został ogrodzony kordonem.
Rzecznik West Midlands Police powiedział: „Policja została wezwana na Eltonia Croft w Sheldon, 26 czerwca tuż przed 15:45 ponieważ podczas sprzątania szopy znaleziono tam granat.
Uważa się, że granat pochodzi z II wojny światowej”
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Severn Trent ostrzega przed przerwą w dostawie wody i zachęca do zaprzestania kąpieli | Czytaj następny artykuł: 24-letni mężczyzna ugodzony nożem w Wolverhampton. |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje ważny komunikat dotyczący polskich p…

Niepokojące prognozy dla Wielkiej Brytanii. Liczby mogą zaskoczyć

Wielka Brytania planuje rewolucję w rachunkach za prąd. Rząd ujawnia sze…

Kobieta w UK dostaje 750 GBP miesięcznie i pokazuje, jak ubiegać się o t…

Wielka Brytania: samolot EasyJet był „za ciężki”, by wystartować. Pasaże…

Ryanair, easyJet i Jet2 wydają pilne ostrzeżenia dla pasażerów. Wyjaśnio…

B&M i Home Bargains w Wielkiej Brytanii pilnie proszą o zwrot produktów