Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Trzech nastolatków skazanych za atak na mężczyznę w autobusie w Birmingham
Trzech nastolatków skazanych za atak na mężczyznę w autobusie w Birmingham

Trzech nastolatków z Birmingham zostało skazanych na pobyt w areszcie dla młodzieży za brutalny atak na mężczyznę jadącego autobusem nr 14 w Birmingham.

W listopadzie zeszłego roku w autobusie doszło do sprzeczki miedzy 31-letnim mężczyzną a grupą nastolatków. Korzystając z linki bezpieczeństwa, młodzież zatrzymała autobus, umożliwiając wejście większej liczby młodych ludzi do środka.

Mężczyzna zobaczył że nastolatkowie mają nóż i metalową pałkę i próbował uciekać. Jednak troje nastolatków, przewróciło go na ziemię, po czym zaatakowało go nożem i metalową pałką.

Mężczyzna doznał dwóch dużych skaleczeń na skórze głowy, złamanej czaszki, ran na plecach i siniaków na ciele.

Trzej nastolatkowie zostali aresztowani przez funkcjonariuszy w styczniu, po zidentyfikowaniu ich za pomocą monitoringu CCTV.

Wszyscy trzej zostali skazani wczoraj (poniedziałek 10 września), w Birmingham Crown Court, za ciężkie uszkodzenie ciała.

Jeden z 16-latków przyznał się do winy i otrzymał cztery lata i 10 miesięcy aresztu. Drugi szesnastolatek został uznany winnym, został skazany na 6 lat i 6 miesięcy aresztu. 17-letni chłopak został również uznany winnym i został skazany na pięć lat aresztu.

środa, 12 września 2018 08:04
 

TAGI: Autobus, atak


Czytaj poprzedni artykuł:
W Birmingham otwarto nowe centrum handlowe
  Czytaj następny artykuł:
Drugi przypadek małpiej ospy w Wielkiej Brytanii