Wiadomości
Mężczyzna dźgnięty nożem przez złodziei samochodów - walczy o życie
Policja wszczęła śledztwo po tym, jak mężczyzna został dźgnięty nożem przez złodziei samochodów którzy próbowali ukraść jego auto.
Do zdarzenia doszło dziś (7 października) około 6:30 rano na Heeley Road w Selly Oak.
Dwóch mężczyzn przyjechało samochodem do domu, gdy z niego wysiedli, podeszło to nich 2 czarnoskórych napastników i zażądało kluczyków od samochodu i pieniędzy.
Mężczyźni zaczęli uciekać niestety jednemu z nich się nie udało. 22-letni mężczyzna został kilkukrotnie dźgnięty nożem w brzuch i klatkę piersiową.
Mężczyzna został przewieziony do szpitala, jego stan jest krytyczny.
Przestępcy są opisywani jako czarnoskórzy mężczyźni, w wieku około 18 lat, z chustami na twarzach.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
niedziela, 07 października 2018 13:11
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Skomentuj używając konta Facebook
Lub zaloguj się aby użyć konta bham.pl
Gorące Tematy
Mało znany benefit w Wielkiej Brytanii. Niektórzy mogą otrzymać nawet 10…
Najlepszy dzień na zakupy w Aldi, Lidl, B&M i innych supermarketach – ki…
Wielka Brytania przygotowuje się na falę upałów. Temperatura ma przekroc…
„Kopuła gorąca” nad Wielką Brytanią: rekordowe temperatury i alarmy zdro…
Duży bank w Wielkiej Brytanii oferuje klientom 200 GBP za zmianę konta
Wielka Brytania wprowadza nowe zasady dla osób z pre-settled status. Kog…