Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Nielegalni migranci chcieli dostać się do UK, ich plan nie wypalił
Nielegalni migranci chcieli dostać się do UK, ich plan nie wypalił

Kierowca ciężarówki opublikował nagranie, na którym nielegalny imigrant błaga go, by zatrzymał się na autostradzie. Imigrant chciał dotrzeć do Wielkiej Brytanii, okazało się ze tir jechał do Holandii.

Dwaj nielegalni migranci próbowali dostać się na gapę do UK. W tym celu wspięli się na przyczepę ciężarówki, której kierowcą był Ryan Ledgister, gdy ten tankował ciężarówkę na stacji niedaleko Dunkierki


Kierowca zauważył że imigranci chowają w przewożonym tam sprzęcie budowlanym i ostrzegł ich, że nie jedzie do Wielkiej Brytanii, jednak ci nie zareagowali.

Mężczyzna ruszył w dalszą drogę, kierując się do Holandii. Gdy pasażerowie na gapę zorientowali się, że nie jadą do Wielkiej Brytanii, desperacko machać do kierowcy, wychylając się z paki. Próbowali nakłonić Brytyjczyka, by zatrzymał się i pozwolił im wysiąść.


Kierowca nagrał sytuację, a potem udostępnił film w mediach społecznościowych. Na nagraniu słychać ja kierowca mówi: „Och, mówiłem wam, mówiłem, że się nie zatrzymuję. Jedziecie do Holandii, jedziecie do Holandii”

Film opublikowany na Facebooku spotkał się z mieszanym odbiorem internautów. Jedni uważają, że mężczyzna dobrze zrobił wycinając numer imigrantom, inni twierdzą, że zachował się nieodpowiedzialnie, ryzykując życiem dwóch mężczyzn.

środa, 10 października 2018 07:16
 Czytaj poprzedni artykuł:
Kolejne szkoły zamknięte z powodu inwazji jadowitych pająków
  Czytaj następny artykuł:
Polak zamordowany w Dorset. Jego ciało znaleziono na farmie