Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Szkoła ostrzega rodziców: Trzech Polaków namawia dzieci do kradzieży alkoholu w zamian za narkotyki
Szkoła ostrzega rodziców: Trzech Polaków namawia dzieci do kradzieży alkoholu w zamian za narkotyki

Szkoła w Feltham wydała ostrzeżenie dla rodziców po doniesieniach, że trzech Polaków namawia dzieci do kradzieży alkoholu w zamian za narkotyki.

W e-mailu wysłanym do rodziców 2 listopada przez Reach Academy w Feltham można przeczytać, że trzech Polaków podchodzi do uczniów i prosi ich o kradzież alkoholu ze sklepów w zamian za narkotyki.

Szkoła radzi rodzicom, aby trzymali swoje dzieci z dala od stawu kaczego na High Street, gdzie podobno najczęściej widziano mężczyzn.


W e-mailu można przeczytać że to Policja powiadomiła szkołę o zagrożeniu.

Według informacji jakie policja podała szkole, Polacy zbliżają się do uczniów, zarówno chłopców, jak i dziewczynek i namawiają ich aby ukradli alkohol z Asdy i innych sklepów w zamian za narkotyki, w tym marihuanę i amfetaminę.

Policja otrzymała wiele zgłoszeń jest tego świadoma, ale osoby te nie zostały jeszcze zatrzymane.

Rzeczniczka Reach Academy potwierdziła w poniedziałek (5 listopada), że e-mail został wysłany do rodziców, jednak nie chciała tego komentować ponieważ sprawą zajmuje się policja.

wtorek, 06 listopada 2018 11:24
 Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna zamordowany w Sparkbrook
  Czytaj następny artykuł:
Pięć osób aresztowanych za publiczne spalenie makiety wieży Grenfell Tower