Wiadomości
"Najgorsza okazja na świecie". Londyński sklep pokazuje jak mogą wyglądać ceny produktów po brexicie
W Londynie został otwarty sklep „Drożyzna”, który przedstawia jak mogą zmienić się ceny produktów po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię.
W Londynie został otwarty sklep „Drożyzna”, który przedstawia jak mogą zmienić się ceny produktów po opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię.
- W ofercie ma on najgorsze okazje na świecie, ponieważ chcemy zwrócić uwagę na fakt, że brexit będzie miał bardzo duży wpływ na koszty życia ludzi – opowiadała Joanna, organizatorka.
W sklepie przedstawione są m.in. produkty spożywcze z ironicznymi hasłami reklamowymi. Mięso jest podpisane sloganem „tu chyba nie ma szkodliwych hormonów… tak sądzimy”.
Herbata ma na opakowaniu napis „jesteśmy w gorącej wodzie”, co jest idiomem oznaczającym kłopoty.
Świąteczny pudding udekorowany jest hasłem „nie ma tu nic wesołego”.
Półka z lekami w sklepie „Drożyna” jest niemalże pusta.
Nad stoiskiem znajduje się informacja o brakach farmaceutyków.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Śnieg i mróz w Wielkiej Brytanii. Co z wypłatą, gdy nie możesz dotrzeć d…

Osoby na Universal Credit mogą otrzymać nawet 3 400 GBP dodatkowej pomoc…

Wielka Brytania szykuje rewolucję w prawie jazdy. Nowe zasady dla młodyc…

DWP wypłaci w styczniu dodatkowe 50 GBP mieszkańcom wybranych regionów W…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla kierowców. Nowe prawo ma by…

Burza śnieżna Goretti uderzy w Wielką Brytanię. Wydano bursztynowe alert…

Atak zimy w Wielkiej Brytanii. Zamknięte szkoły, ostrzeżenia przed śnieg…
