Wiadomości
Właściciel sklepu Polski Sklep N1 w West Bromwich skazany za sprzedaż podrobionych papierosów
Właściciel sklepu Polski Sklep N1 w West Bromwich został skazany za sprzedaż podrobionych papierosów.
Właściciel sklepu Polski Sklep N1 w West Bromwich został skazany za sprzedaż podrobionych papierosów – Podaje Birmingham Live.
Policja i oficerowie Trading Standards przechwycili dużą liczbę nielegalnych i podrobionych wyrobów tytoniowych ze sklepu Polski Sklep N1 na High Street w West Bromwich 25 września ubiegłego roku.
33-letni Idrees Ali ze Smethwick, prowadzący firmę Polski Sklep International Limited, przyznał się do winy w związku podrobieniem znaków towarowych oraz do przestępstw dotyczących etykietowania wyrobów tytoniowych.
Sąd nałożył na niego dwunastomiesięczny community order, nakazał odpracowanie bezpłatnie stu godzin, oraz pokrycie kosztów sądowych w wysokości £3, 147 funtów i wpłatę 85 funtów na fundusz ofiar.
Firma Polski Sklep International Limited została również ukarana grzywną w wysokości 4 000 funtów i dodatkowo musi zapłacić 170 funtów na fundusz ofiar.
Sklep również stracił licencję na sprzedaż alkoholu i papierosów.
wtorek, 27 listopada 2018 14:10
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair nalicza opłatę 55 GBP i to nie za bagaż podręczny, ale za coś, c…
Wielki upał powróci do Wielkiej Brytanii – prognozy wskazują nawet 31°C
Dramatyczny lot do Wielkiej Brytanii: myśliwiec eskortował samolot, pasa…
Sztorm Floris nadciąga nad Wielką Brytanię – silny wiatr, ulewy i ostrze…
Pilne ostrzeżenie dla samozatrudnionych w Wielkiej Brytanii: mija ważny …
Aldi pierwszym supermarketem w Wielkiej Brytanii, który zapłaci pracowni…
Pilne : Ryanair i easyJet odwołali 150 lotów do i z Wielkiej Brytanii