Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania „Polskie zwierzęta szerzą w Londynie dobrą opinię o Ojczyźnie. ⬇️⬇️⬇️”. Film pokazujący skandaliczne zachowanie Polaków w Londynie
„Polskie zwierzęta szerzą w Londynie dobrą opinię o Ojczyźnie. ⬇️⬇️⬇️”. Film pokazujący skandaliczne zachowanie Polaków w Londynie

W Internecie pojawił się filmik nakręcony w londyńskim metrze, pokazujący jak młodzi Polacy palą w metrze i nieudolnie śpiewają hymn Polski.

Film został nakręcony w Londynie na stacji Belsize Park, prawdopodobnie przez jakiegoś znajomego, który był razem z Polakami.


Na Twiterze film został opublikowany pod tytułem „Polskie zwierzęta szerzą w Londynie dobrą opinię o Ojczyźnie. ⬇️⬇️⬇️”.

Za filmie widać jak młodzi mocno rozbawieni ludzie, wyglądający na nietrzeźwych, palą papierosy lub marihuanę.

W pewnym momencie, zapewne z tęsknoty za ojczyzną lub z chęci pokazania innym pasażerom skąd pochodzą zaczęli śpiewać Mazurka Dąbrowskiego.


Niestety nie oddali należytego szacunku, a wręcz przeciwnie pokazali brak szacunku do polskiego hymnu, ignorując podstawowe zasady dotyczące śpiewania hymnu np. : zachowanie powagi i spokoju, czy stanie w postawie wyrażającej szacunek.

Prawie wszyscy internauci, którzy napisali komentarze pod filmem, potępiają zachowanie Polaków.


środa, 28 listopada 2018 09:54
 Czytaj poprzedni artykuł:
Nauczyciele pobici pod szkołą w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
Polak z Bristolu oskarżony o morderstwo rodaka i porzucenie rannego pod szpitalem