Zaloguj się Załóż konto
bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Historia 7-latka z Wielkiej Brytanii wzruszyła tysiące ludzi
Historia 7-latka z Wielkiej Brytanii wzruszyła tysiące ludzi

O wzruszającej historii jaką opisała Teri Copland, matka siedmioletniego Jase Hyndmana, na portalu społecznościowym piszą prawie wszystkie brytyjskie media.

Kiedy umiera bliska nam osoba, w nas i wokół nas, odczuwamy pustkę i jest to dla nas bardzo bolesne doświadczenie, tym bardziej trudno sobie wyobrazić, jaki ból przeżywają dzieci, kiedy umierają ich rodzice.


Jase i jego siostra stracili swojego tatę kilka lat temu. Chłopiec z siostrą co roku obchodzą urodziny ojca i starają się uczcić jego pamięć.

W tym roku Jase postanowił wysłać tacie kartkę urodzinową.

Zaadresował ja w następujący sposób: „Panie listonoszu, czy możesz zabrać to do nieba na urodziny mojego taty? Dziękuję” – i wrzucił do skrzynki.


Kilka dni później spotkała go bardzo miła niespodzianka.

Na list chłopca odpowiedział Royal Mail. W liście, jaki wysłali chłopcu zapewnili go, że jego list dotarł bezpiecznie.

"Drogi Jase", napisał Sean Milligan z Royal Mail. "Podczas dostarczania Twojego listu mieliśmy pewne trudności, dlatego zdecydowałem się do Ciebie napisać aby powiedzieć Ci o tym, że udało nam się dostarczyć list, który wysłałeś do swojego taty w niebie.

"Było to bardzo trudne wyzwanie, z racji gwiazd i innych galaktycznych obiektów, których trzeba było unikać podczas drogi do nieba”


„Zapewniamy jednak, że Twoja przesyłka została dostarczona. Priorytetem Royal Mail jest bezpieczne dostarczanie poczty bo wiemy, jak ważna dla Ciebie jest Twoja przesyłka.”

Historia poruszyła setki tysięcy internautów. Do tej pory udostępniono ją ponad 200 tys. razy.

Matka chłopca napisała, że list od Royal Mail przywrócił jej wiarę w ludzi, ponieważ spodziewała się że list jest syna po prostu zostanie zignorowany.

czwartek, 29 listopada 2018 14:23
 Czytaj poprzedni artykuł:
Jaguar Land Rover zwolni 200 osób w związku z przenoszeniem produkcji Discovery do Słowacji
  Czytaj następny artykuł:
18-latek postrzelony w plecy w Alum Rock