Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Policja apeluje do Polaków o informacje w sprawie śmierci Daniela Pelechacza

Sandwell Police opublikowała nowy apel nawołujący Polaków o informacje w sprawie śmierci Daniela Pelechacza.

Daniel Pelechacz został znaleziony nieprzytomny na ulicy Temple Street w West Bromwich, w niedzielę 30 września o 4:30 rano. 40-latek, został przewieziony do szpitala, ale niestety dwa dni później zmarł z powodu odniesionych obrażeń.


W nocy z soboty na niedzielę mężczyzna był w Polskim Barze Klimat znajdującym się na pierwszym piętrze Village Bar, według ostatnich informacji opublikowanych przez Express & Star mężczyzna został zepchnięty lub zrzucony ze schodów.

Policja chce porozmawiać z każdym, kto był tamtej nocy w klubie Klimat, i ma jakiekolwiek informacje, które będą pomocne w dochodzeniu.

Każdy, kto się boi rozmawiać z policją, może mieć pewność, że wszelkie informacje, które przekaże, będą zachowane w ścisłej tajemnicy."


West Midlands Police również apeluje do każdego, kto może mieć zdjęcia lub nagrania z klubu zrobione tej nocy a zwłaszcza niedzielnego poranka, aby się z nim skontaktować.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111. Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer dziennika 536 z 30 września.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna ugodzony nożem podczas kradzieży samochodu w Handsworth
 Czytaj następny artykuł:
Mężczyzna postrzelony w centrum Birmingham