Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Polki znowu zawładną miastem – W Słowiańskim Dniu Kobiet w Walsall weźmie udział 1200 dziewczyn
Polki znowu zawładną miastem – W Słowiańskim Dniu Kobiet w Walsall weźmie udział 1200 dziewczyn

W tym roku Polki znowu zawładną miastem, a wszystko za sprawą hucznego Słowiańskiego Dnia Kobiet, który jest organizowany w Walsall już od 8 lat.

Swoje święto nasze rodaczki na wyspach będą celebrować w sobotę 9 marca. Impreza odbędzie się w Bescot Stadium w Walsall.


W tym roku w Słowiańskim Dniu Kobiet weźmie udział będzie udział 1200 dziewczyn, przebranych w stroje słowiańskie.

Specjalnie dla dziewczyn zagra Dj Ankama a gośćmi specjalnymi będą Long & Junior wykonawcy takich hitów disco polo jak, , Kolorowa sukienka, , i , , Bądź moja królowa, ,

Od samego początku imprezę organizuje Sylwia Staniszek i Monika Górniak - Ślaska.


– To już kolejny rok, kiedy dziewczyny z różnych miast w Anglii, ale także z Islandii, Polski, Irlandii, Hiszpanii, Danii i Niemiec, spotykają się w jednym miejscu i o tej samej porze, by choć na chwilę zapomnieć o szarym świecie – mówi organizatorka Sylwia.

– Motywem przewodnim jest słowiański strój, który stał się już tradycją. Korale, śliczne suknie i czerwone usta – wylicza Sylwia. – Chodzi o to, by podkreślić naszą piękną urodę.

Uczestniczki imprezy umawiają się na specjalnie utworzonej grupie na portalu Facebook. Aby się do niej dostać trzeba uzyskać zaproszenie od znajomych, które już tam są.


Liczba zainteresowanych Polek przeszła organizatorkę najśmielsze oczekiwania. – Jest nas naprawdę dużo, widzę, że z roku na rok impreza nabiera rozmachu, dlatego planuję nawiązać współpracę z Polskimi sklepami, salonami urody, restauracjami i innymi firmami, które chciałyby naszą imprezę zasponsorować.
Firmy, które chciałyby zasponsorować imprezę mogą się skontaktować z organizatorkami, Sylwia Staniszek 07388814802, Monika Górniak -Ślaska 07576 627653.

piątek, 11 stycznia 2019 10:17
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Mężczyzna skazany na dożywocie za morderstwo 86-letniej kobiety
  Czytaj następny artykuł:
Jeremy Hunt: do brexitu może nie dojść