Wiadomości
Nastolatek postrzelony w Bordesley Green
Nastolatek został postrzelony podczas strzelaniny, która miała miejsce na Pretoria Road w Bordesley Green w sobotę 13 kwietnia o godzinie 20:25.
19-latek siedział samochodzie na siedzeniu pasażera, gdy ktoś oddał strzały, z innego samochodu, uszkadzając szybę i raniąc go w ramię.
Ranny został przewieziony do szpitala, jego obrażenia nie zagrażają życiu.
Policja ogrodziła miejsce zdarzania kordonem i zamknęła Pretoria Road Lane i b Whitacre Road.
Do dziś policja nie aresztowała osoby, która strzelała do nastolatka.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
Numer referencyjny to: 2405 13/4.
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 12:25
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Pilne ostrzeżenie dla właścicieli domów w Wielkiej Brytanii. Raty hipote…
Ryanair ogłasza likwidację lotów z trzech lotnisk i zamknięcie jednej ba…
Wielka Brytania w kryzysie finansowym. Funt notuje największy spadek od …
Wielka Brytania zaostrza kontrole. Ponad 400 tys. osób zagrożonych karą …
Wielka Brytania. Zmieniają się zasady podróży do Europy. Co czeka turyst…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla podatników. Największa ref…
Pierwsze w Polsce lotnisko znosi limit 100 ml dla płynów w bagażu podręc…