Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Największy na świecie Primark ma 100 dni
Największy na świecie Primark ma 100 dni

Minęło 100 dni od otwarcia w Birmingham największego na świecie Primarka.

Sklep cieszy się ogromną popularnością odwiedzają go nie tylko lokalni mieszkańcy ale również przyjezdni.


Sklep jest tak popularny że biura turystyczne w całym kraju oferują klientom możliwość odwiedzenia największego na świecie centrum handlowego Primark mieszczącego się w Birmingham.
Ceny Pakietów podróży oferowane przez biura wahają się od zaledwie £14 za przejazd autokarem bez dodatków, do £120 za pakiet z noclegiem.

Przykładowo biuro Co-op Travel w Scunthorpe oferuje wycieczkę w cenie £20, a Woods Travel z Bognor Regis w West Sussex w cenie £25.

Największy na świecie sklep Primarka, mieszczący się w Birmingham, został otwarty 11 kwietnia 2019 roku.

Powierzchnia nowej placówki jest cztery razy większa od sklepu, który działał przy New Street.


Nowy Primark powstał w miejscu, w którym wcześniej znajdowało się centrum handlowe Pavilions. Budynek ten od miesięcy spowity był billboardami, za którym trwają prace remontowe.

Primark znajduje się w pięciopiętrowym budynku o powierzchni 160 000 m² i zatrudnia ponad 1000 osób, w tym 500 nowych pracowników, 430 obecnych pracowników, którzy przenieśli się ze sklepu Primark New Street i ponad 100 osób zatrudnionych w firmach partnerskich, w tym kucharze, fryzjerzy, kosmetyczki…

Klientom zaoferowany zostanie jeszcze bardziej różnorodny asortyment popularnej marki. Oprócz dużego wyboru ubrani obuwia W sklepie znajdzie się:

The Primark Café with Disney - kawiarnia z odrobiną magii Disneya. Zainspirowana myszką Mickey i przyjaciółmi Disneya, kawiarnia pozwala klientom korzystać z interaktywnej strefy gier i cieszyć się wyjątkowym menu o tematyce Disneya.


The Mezz restaurant- miejsce, w którym można kupić jedzenie na wynos lub usiąść na pełny posiłek, w tym świeżo upieczoną pizzę i lokalnie inspirowane jedzenie uliczne.

Primarket Café – pierwsza kawiarnia Primark pod własną marką, która używa wyłącznie certyfikowanych ziaren kawy Fairtrade.

Duck & Dry Xpress x Primark - studio kosmetyczne.

Mills x Primark barbers – salon fryzjerski.

Disney Shopping Area

Hogwarts Wizarding World

Custom Lab - miejsce w którym będzie można zamówić spersonalizowane koszulki i inne produkty.

piątek, 19 lipca 2019 08:02
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze

Chcesz się z nami podzielić czymś, co dzieje się blisko Ciebie? Wyślij nam zdjęcie, film lub informację na: redakcja@bham.plCzytaj poprzedni artykuł:
Dwóch mężczyzn aresztowanych w sprawie morderstwa mężczyzny w Birmingham
  Czytaj następny artykuł:
Twardy Brexit wywoła silną recesję w Wielkiej Brytanii