Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Kobieta z Birmingham gotowała jajka w mikrofali. Nie widzi na jedno oko
Kobieta z Birmingham gotowała jajka w mikrofali. Nie widzi na jedno oko

Bethany Rosser z Birmingham zaufała przepisowi z internetu i gotowała jajka w kuchence mikrofalowej, niestety poniosła tego srogie konsekwencje.

Gdy kobieta wyjęła jajka z mikrofalówki, te wybuchły tuż przy jej twarzy, powodując rozległe poparzenia twarzy. Dodatkowo Bethany praktycznie nie widzi też na jedno oko.


Teraz kobieta ostrzega innych, aby nie ufali poradom, które są dostępne w internecie - Nigdy tego nie próbujcie - ostrzega innych.

Wszystko zaczęło się od tego, że zaczęła przeszukiwać Internet w poszukiwaniu informacji, czy może ugotować jajka w kuchence mikrofalowej.

Znalazła tam mnóstwo artykułów i filmów, których autorzy twierdzą, że można to zrobić, tylko trzeba dodać do wody odrobinę soli.

Tak też zrobiła, w instrukcji napisane było, by gotować jajka w mikrofali od 6 do 8 minut.


Kobieta po sześciu minutach wyjęła kubek z jajkami z mikrofali. W momencie, gdy zajrzała do niego, by sprawdzić czy skorupki nie popękały, jajka wybuchły jej prosto w twarz.

Bethany trafiła na oddział poparzeń szpitala Queen Elizabeth Hospital Birmingham.

Lekarze powiedzieli, że nie powinna mieć blizn na twarzy, ale ma spodziewać się długotrwałych plam i przebarwień. Nie wiadomo też, czy uszkodzenie oka jest trwałe.

piątek, 16 sierpnia 2019 07:48
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze

Chcesz się z nami podzielić czymś, co dzieje się blisko Ciebie? Wyślij nam zdjęcie, film lub informację na: redakcja@bham.plCzytaj poprzedni artykuł:
Zapłonął ogromny stos ozdobiony flagami Wielkiej Brytanii. Irlandczycy z Północny protestowali przeciwko brytyjskiej dominacji
  Czytaj następny artykuł:
W Birmingham odnotowano rekordową liczbę zgonów z powodu zażywania narkotyków