Wiadomości
15-latek dźgnięty nożem w Erdington
Policja apeluje o informacje po tym, jak nastolatek został wczoraj dźgnięty nożem w Erdington.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu dróg Beech Road i Sycamore Road, 11 listopada około godziny 20.00.
Ranny 15-latek został zabrany z poważnymi obrażeniami do szpitala, w którym przebywa do dziś, jego stan jest stabilny.
Inny 15-latej został aresztowany dziś rano pod zarzutem usiłowania morderstwa. Aresztowany pozostaje w areszcie policyjnym.
Policja apeluje o zgłaszanie się świadków, detektyw sierżant Simon Hanlon powiedział: „Wiemy, że w sprawę zaangażowanych było wiele osób. Wzywam każdego, kto ma jakiekolwiek informacje, do jak najszybszego skontaktowania się z nami”.
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.
Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.
wtorek, 12 listopada 2019 11:58
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
Gdzie w Anglii spadł już śnieg – i gdzie w UK może pojawić się nawet 25 …
Wielka Brytania wprowadza przełomową reformę: najemcy zyskają nowe prawa
„Mamo, ja umrę” – przerażenie 9-latki z Birmingham po ataku psa na osied…
Wielka Brytania będzie musiała płacić do unijnego budżetu w zamian za śc…
Limit ochrony pieniędzy na koncie bankowym w Wielkiej Brytanii wrośnie d…






