Wiadomości
„Boże Ciało” Janka Komasy na oscarowej shortliście!
„Boże Ciało” znalazło się na oscarowej shortliście.
„Boże Ciało” znalazło się na oscarowej shortliście.
Akademia Filmowa ogłosiła w poniedziałek (16.12) które spośród zgłoszonych 91 filmów nadal walczą o nominacje do nagrody.
Obok rodzimej produkcji na liście widnieje też m.in. „Ból i blask” Pedro Almodovara oraz okrzyczany „Parasite” Joon-ho Bonga.
Nazwę zmieniła też kategoria: z najlepszego filmu nieanglojęzycznego na najlepszy film międzynarodowy.
13 stycznia dowiemy się czy film Janka Komasy zakwalifikuje się do finałowej piątki.
91. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się w niedzielę 9 lutego 2020 roku.
Źródło:x-news
Ostatnia aktualizacja: wtorek, 17 grudnia 2019 11:41
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Uwaga: Met Office ostrzega przed oblodzeniami na drogach i chodnikach | Czytaj następny artykuł: Polak z Coventry skazany na 21 lat więzienia za atak na prostytutkę |
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

Wielka Brytania rozważa zamrożenie cen żywności. Rząd chce zatrzymać pod…

Inflacja w Wielkiej Brytanii nagle spadła. Brytyjczycy odczują ulgę, ale…

Wielka Brytania łagodzi sankcje na rosyjską ropę. Rząd tłumaczy decyzję …

Wielka Brytania planuje ważne zmiany dla kierowców. Rząd chce zatrzymać …
