Wiadomości
Zdewastowana synagoga i witryny sklepowe. Antysemicki incydent w Londynie
W okolicy Belsize Park i Hampstead Village na północy Londynu nieznani sprawcy zdewastowali synagogę, budki telefoniczne i witryny sklepów.
W okolicy Belsize Park i Hampstead Village na północy Londynu nieznani sprawcy zdewastowali synagogę, budki telefoniczne i witryny sklepów.
Umieścili na budynkach gwiazdę Dawida i cyfry "911", czyli odniesienie do zamachów z 11 września, których organizację fałszywie przypisują społeczności żydowskiej.
Służby miejskie usuwają napisy, a policja wszczęła śledztwo, by odnaleźć sprawców.
Incydent nastąpił po ataku nożownika w stanie Nowy Jork, który ranił kilka osób świętujących Chanukę w domu rabina.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Bank Anglii wydał ważne ostrzeżenie dla osób płacących gotówką

Dodatkowy bank holiday w UK. Tysiące osób mogą świętować do rana

Wielka Brytania zamyka lotnisko po 90 latach. Wszystkie loty anulowane

Ryanair wydaje ostrzeżenie dla podróżnych lecących z lub do Wielkiej Bry…

Wielka Brytania może wypłacić młodym 12 548 GBP z przyszłej emerytury

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Monety o nominale 50 pensów warte nawet 900 funtów. Sprawdź, czy masz je…
