Wiadomości
Polak nie wytrzymał i zrzucił z roweru 12-latka, który go wyzywał. Teraz trafił do więzienia
27-letni Polak, który zaatakował 12-latka, zrzucając go z roweru, został skazany na sześć miesięcy więzienia.
Zeszłego lata Karol Zemlik zaatakował 12-letniego chłopca w dzielnicy North Muirton w szkockim Perth.
Jak twierdzi adwokat Polaka, mężczyzna przed tym wydarzeniem przez jakiś czas był narażony na zaczepki wyzwiska i drwiny ze strony zaatakowanego nastolatka oraz jego przyjaciół.
Rozważał zgłoszenie tych incydentów policji, ale zdecydował, że to „nie ma sensu”.
Tego dnia po prostu nie wytrzymał, gdy 12-latek się zbliżył do niego na swoim rowerze „złapał” i zrzucił z roweru.
Chłopiec nie doznał żadnych obrażeń.
Mężczyzna przyznał się do winy i przed sądem zaakceptował fakt, że nie powinien był tak reagować.
Został skazany przez sąd Perth Sheriff Court na 6 miesięcy pozbawienia wolności.
Wymierzając karę pozbawienia wolności, szeryf Keith O'Mahony zauważył, że Polak miał „kryminalną przeszłość” i był już kiedyś skazany w Polsce za „znaczącą przemoc”.
wtorek, 14 stycznia 2020 11:54
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Ryanair uruchamia nowe trasy z Wielkiej Brytanii. Wśród nich połączenie …
Pilne ostrzeżenie dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Nowe przepisy od p…
Miliony mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają dodatek 150 GBP do rachu…
DWP wypłaca dodatek 811 GBP miesięcznie, niezależnie od dochodów
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wezwani do przygotowania zestawów przetrwan…
Przestoje w Jaguar Land Rover. Pracownicy zmuszeni do składania wniosków…
Zakupy spożywcze w Wielkiej Brytanii coraz droższe. Dane ONS pokazują sk…