Wiadomości
Kobieta potrącona przez autobus w Centrum Birmingham
Główna droga w Centrum Birmingham została zamknięta po tym, jak 60-letnia kobieta została potrącona przez autobus.

Policja i ratownicy medyczni zostali wezwani na Priory Queensway tuż po godzinie 16:00.
Rzecznik pogotowia ratunkowego West Midlands Ambulance Service potwierdził, że karetkę wezwano do wypadku, w którym autobus potrącił pieszą kobietę.
Ratownicy udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy, następnie przewieziono ją do szpitala Sandwell Hospital, obrażenia, których doznała nie zagrażają życiu.
Na czas prowadzenia przez policję czynności śledczych Wallows Lane została zamknięta dla ruchu, a autobusy zostały przekierowane na inne trasy.
czwartek, 16 stycznia 2020 19:34
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Tysiące rodzin w UK otrzyma bony o wartości 300 GBP do supermarketów Tes…
Ambasada w Wielkiej Brytanii wydaje pilny komunikat w sprawie polskich p…
Nowe zasady wjazdu do UE dla podróżnych z Wielkiej Brytanii
Wielka Brytania przygotowuje się na podwyżki podatków. Rachel Reeves zap…
Ekonomiści apelują o podniesienie podatku dochodowego w Wielkiej Brytani…
Wielka Brytania: dwóch więźniów omyłkowo wypuszczonych z londyńskiego wi…
Wielka Brytania planuje kolejną podwyżkę płacy minimalnej do 12,70 GBP z…






