Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Udostępnijcie: Polak walczy o życie po ataku w Aston. Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny
Udostępnijcie: Polak walczy o życie po ataku w Aston. Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny

Policja apeluje o pomoc w zidentyfikowaniu Polaka, który doznał poważnych obrażeń głowy po ataku w Aston, do którego doszło dziś w nocy.

Funkcjonariusze podczas patrolu na ulicy Emscote Road w Aston tuż przed 2.15 rano interweniowali po zauważeniu ataku.

Policjanci wezwali ratowników medycznych. Mężczyzna, który ma około 20 lat, został przewieziony do szpitala. Jego stan jest opisany jako krytyczny, ale stabilny.


Na miejscu zdarzenia aresztowano 37-letniego mężczyznę pod zarzutem usiłowania zabójstwa, napadu z użyciem noża. Pozostaje on w areszcie policyjnym.

Policja apeluje teraz o pomoc w zidentyfikowaniu ofiary.

Trwające dochodzenie sugeruje, że mężczyzna jest Polakiem. Ma ciemne włosy i charakterystyczny tatuaż smoka na prawej łydce.

Znaleziono go w czarnej koszuli, czerwonej kurtce i czarnych spodniach, miał srebrną bransoletkę ze srebrnymi koralikami.


Jeśli uważasz, że wiesz, kim jest ten mężczyzna, skontaktuj się jak najszybciej z policją.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

Numer referencyjny sprawy to: Proszę podać numer dziennika 292 z 09.02.2020.

niedziela, 09 lutego 2020 13:50
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Wideo: Tak wyglądał dziś Sztorm Ciara w Walii
  Czytaj następny artykuł:
26 zabitych, 57 rannych w Tajlandii. Żołnierz otworzył ogień do cywilów