Wiadomości
Druga ofiara śmiertelna sztormu Ciara w Wielkiej Brytanii
Druga osoba zginęła we wtorek w Wielkiej Brytanii wskutek silnych wiatrów, które wciąż trwają po przejściu w niedzielę sztormu Ciara - poinformowała policja.
Druga osoba zginęła we wtorek w Wielkiej Brytanii wskutek silnych wiatrów, które wciąż trwają po przejściu w niedzielę sztormu Ciara - poinformowała policja.
Meteorolodzy ostrzegają, że w najbliższą sobotę nad kraj dotrze następny sztorm - Dennis.
Ofiarą śmiertelną jest mężczyzna w wieku sześćdziesięciu kilku lat z Liverpoolu, na którego rano podczas spaceru z psem spadła zerwana przez wiatr gałąź drzewa.
W niedzielę zginął 58-letni mężczyzna, na którego podczas jazdy samochodem przewróciło się drzewo powalone na skutek silnego wiatru.
58-letni kierowca wracał samochodem do domu w Micheldever w Hampshire. W tym czasie w regionie wiał wiatr z prędkością sięgającą ponad 60 mil na godzinę. Siła wiatru przewróciła drzewo akurat na jadący samochód.
Wezwano pogotowie, niestety mężczyzna został uznany za tragicznie zmarłego na miejscu zdarzenia.
Na sporych obszarach Wielkiej Brytanii trwa nadal usuwanie skutków niedzielnego sztormu, który spowodował liczne podtopienia, zwłaszcza w północnej Anglii, przerwy w dostawach prądu, a także poważne zakłócenia w ruchu drogowym, kolejowym i lotniczym.
Instytut meteorologiczny Met Office tymczasem ostrzega, że do Wielkiej Brytanii zbliża się kolejny sztorm – Dennis.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy
Wielka Brytania wprowadza największą reformę świadczeń od dekad
Gdzie w Anglii spadł już śnieg – i gdzie w UK może pojawić się nawet 25 …
Nadchodzi zima: Meteorolodzy ostrzegają przed śniegiem i lodem w całej W…
„Mamo, ja umrę” – przerażenie 9-latki z Birmingham po ataku psa na osied…
Limit ochrony pieniędzy na koncie bankowym w Wielkiej Brytanii wrośnie d…
Wielka Brytania wprowadza przełomową reformę: najemcy zyskają nowe prawa
Wielka Brytania będzie musiała płacić do unijnego budżetu w zamian za śc…






