Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Płacz, krzyk, wymiotowanie! Samolot 5 razy podchodził do lądowania, w końcu wrócił do Hiszpani
Płacz, krzyk, wymiotowanie! Samolot 5 razy podchodził do lądowania, w końcu wrócił do Hiszpani

Storm Ciara wywołał chaos w transporcie lotniczym, odwołano kilkaset lotów w Wielkiej Brytanii i w Europie.

Na łamach naszego portalu publikowaliśmy film pokazujący jak Samolot linii lotniczych Wizzair z Warszawy mimo trudnych warunków atmosferycznych, wylądował na lotnisku w Birmingham.


Pokazywaliśmy też film pokazujący nieudaną próbę lądowania samolotu Jet2. Wiatr był tak silny, że pilot już po dotknięciu kołami ziemi decydował się na poderwanie samolotu i odejście na drugie okrążenie.

Tym razem w Internecie opublikowano materiał filmowy, pokazujący co się działo w samolocie podczas jednego z takich lądowań.

Niepokojący materiał filmowy ukazuje moment, w którym jedna z pasażerek krzyczy i płacze z przerażenia, gdy samolot próbuje wylądować podczas sztormu Ciara.

Tragizmu całej sytuacji dodaje fakt, że pilot samolotu Air Europa podchodził do lądowania aż pięć razy na lotnisku Schiphol w Amsterdamie. Ostatecznie postanowił wrócić na lotnisko do Madrytu.


Według relacji świadków, niektórzy podróżni wyemitowali, krzyczeli i płakali, gdy pilot po raz kolejny próbował posadzić maszynę na lotnisku.

W filmie opublikowanym przez RTL News słychać krzyczącą i płaczącą kobietę, gdy słabo oświetlony samolot ekstremalnie się trzęsie podczas turbulencji towarzyszących próbie lądowania.


środa, 12 lutego 2020 14:37
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Chciała otworzyć drzwi samolotu. Brytyjka, przez którą myśliwce RAF eskortowały samolot skazana na więzienie
  Czytaj następny artykuł:
Wprowadzenie opłat za wjazd do Clean Air Zone zostało opóźnione