Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Ciało mężczyzny znalezione w kanale. Policja publikuje nagranie pokazujące jego ostanie chwile życia
Ciało mężczyzny znalezione w kanale. Policja publikuje nagranie pokazujące jego ostanie chwile życia

Policja opublikowała nagranie CCTV pokazujące ostanie chwile życia mężczyzny, którego ciało znaleziono w kanale w King's Norton w Birmingham.

Drastycznego odkrycia dokonał przechodzień, który powiadomił policję.

Rzecznik West Midlands Police potwierdził, że dziś (15 lutego) o godzinie 08:40 otrzymano zgłoszenie o ciele pływającym w kanale w pobliżu Masshouse Lane w Kings Norton.


Na miejscu pojawiły się dwie ekipy strażaków i karetki pogotowia, w tym zespół szybkiego reagowania, oraz policjanci. Teren został otoczony kordonem policyjnym.

Zmarły został zidentyfikowany jako 48-letni Darren Round, który mieszkał w okolicy.

Przed śmiercią mężczyzna został brutalnie pobity. Sekcja zwłok wykazała, że mężczyzna w wyniku napadu doznał obrażeń twarzy przed tym, zanim znalazł się w wodzie.

Funkcjonariusze udostępnili nagrania z monitoringu, pokazujące zmarłego przed śmiercią i apelują do świadków, którzy mogli coś widzieć, aby skontaktowali się z policją.


Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat tego zajścia, proszony jest o kontakt z policją pod numerem 101 lub anonimowo za pomocą Crimestoppers 08000 555 111.

Z policją można się też skontaktować za pośrednictwem czatu na stronie https://www.west-midlands.police.uk w godzinach od 8:00 do północy.

poniedziałek, 24 lutego 2020 19:23
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Pijana matka i córka wywołały zamieszki na pokładzie Easyjet. W bójce wzięło udział 20 mężczyzn
  Czytaj następny artykuł:
Samochód wjechał w tłum ludzi w Niemczech. Co najmniej 30 osób zostało rannych