Wiadomości
Pochówek wielu ofiar koronawirusa w mieście Kom. Iran publikuje nagranie po doniesieniach o masowych grobach
Iran opublikował nagranie pochówku wielu osób z miasta Kom, jednego z najbardziej dotkniętych epidemią koronawirusa w tym kraju.
Iran opublikował nagranie pochówku wielu osób z miasta Kom, jednego z najbardziej dotkniętych epidemią koronawirusa w tym kraju.
Wcześniej światowe media obiegły zdjęcia satelitarne masowych grobów w Iranie.
70 lekarzy w liście do Światowej Organizacji Zdrowia również zarzuciło rządowi, że ukrywa rzeczywistą skalę epidemii.
Według lekarzy, liczba zgonów spowodowana chorobą COVID-19 już w czwartek (12.03) przekroczyła prawdopodobnie 3 tysiące.
Według oficjalnych danych irańskiego ministerstwa zdrowia, w kraju potwierdzono blisko 14 tys. przypadków zarażenia koronawirusem.
724 osoby poniosły śmierć, a ponad 4,5 tysiąca ludzi wyzdrowiało.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Ambasada w Wielkiej Brytanii wydała ważny komunikat dotyczący polskich p…

Brytyjski bank wypłaci klientom po 100 GBP. Miliony osób dostaną pieniąd…

Wielka Brytania planuje ważne zmiany dla kierowców. Rząd chce zatrzymać …

Anglia uruchamia darmowe przejazdy autobusami dla dzieci

Ryanair uruchamia nową trasę z Wielkiej Brytanii. Loty do popularnej sto…

Wielka Brytania rozważa zamrożenie cen żywności. Rząd chce zatrzymać pod…

Wielka Brytania łagodzi sankcje na rosyjską ropę. Rząd tłumaczy decyzję …
