Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Tłumy w londyńskim metrze. Na stacjach zostanie rozmieszczona policja?
Tłumy w londyńskim metrze. Na stacjach zostanie rozmieszczona policja?

Boris Johnson został wezwany do rozmieszczenia policji na dworcach kolejowych i stacjach metro, aby upewnić się, że tylko ci, którzy mają pozwolenie na podróż, korzystają z metra i pociągów

Pracownicy NHS wyrazili swoją frustrację w mediach społecznościowych po tym, jak pojawiły się zdjęcia i nagrania pokazujące, ile ludzi korzysta z pociągów i metra.


Brytyjski premier Boris Johnson wprowadził co najmniej trzytygodniową blokadę społeczną w związku z epidemią koronawirusa, apelując do Brytyjczyków o pozostanie w domu w celu powstrzymania pandemii koronawirusa.

Brytyjczycy mogą wychodzić z domu tylko po zakupy, do lekarza, do pracy, która jest niezbędna i której nie można wykonywać zdalnie, a także raz dziennie na spacer lub by poćwiczyć na powietrzu - ogłosił premier Boris Johnson.

Zabronione zostaną też spotkania więcej niż dwóch osób, o ile nie mieszkają razem, a także wszystkie uroczystości jak chrzciny czy śluby, z wyjątkiem pogrzebów. Nieprzestrzeganie tych reguł będzie groziło karami.


We wtorek (24 marca) tłumy pasażerów korzystały z londyńskiego metra.

Mieszkańcy stolicy Anglii nie wzięli sobie do serca wystąpienia premiera Borisa Johnsona, który nakazał Brytyjczykom pozostanie w domach, wprowadzając przy tym szereg obostrzeń. "National lockdown" ma potrwać przez 3 tygodnie.

Źródło:x-news

wtorek, 24 marca 2020 13:25
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Igrzyska w Tokio przełożone na 2021 rok! Premier Japonii: Podjęliśmy decyzję wspólnie z MKOl
  Czytaj następny artykuł:
Brytyjska armia dostarczyła sprzęt medyczny do szpitala św. Tomasza w Londynie.