Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania 21-letnia, zdrowa kobieta umarła po zakażeniu koronawirusem. Mocne słowa rodziny
21-letnia, zdrowa kobieta umarła po zakażeniu koronawirusem. Mocne słowa rodziny

21-letnia kobieta stała się najmłodszą osobą w Wielkiej Brytanii, która mimo tego, że wcześniej na nic nie chorowała, zmarła po zarażeniu koronawirusem.

Rodzina Chloe Middleton potwierdziła tę wiadomość na Facebooku w nadziei, że będzie to „dzwonek alarmowy” dla wszystkich, którzy nie podejmują wystarczająco poważnych działań dotyczących dystansu społecznego.


Zrozpaczona rodzina z Buckinghamshire zeszłej nocy wezwała wszystkich, by „zrobili wszystko” i „zostali w domu”, aby powstrzymać szerzenie się pandemii.

Mama 21-latki, Diane Middleton napisała na Facebooku: „Do wszystkich którzy myślą, że to tylko zwykły wirus, pomyślcie jeszcze raz. Tak zwany wirus odebrał życie mojej 21-letniej córce”.

Z kolei ciotka Chloe, Emily Mistry, napisała: „Moja piękna, kochana 21-letnia siostrzenica Chloe zmarła z powodu Covid-19. NIE MIAŁA ŻADNYCH INNYCH PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH.

„Moi bliscy przeżywają niewyobrażalny ból, jesteśmy załamani”.


„Rzeczywistość związana z tym wirusem dopiero się rozwija na naszych oczach. Proszę postępować zgodnie z wytycznymi rządu. ZRÓBCIE CO NALEŻY. Chrońcie się i chrońcie innych! Wirus się nie rozprzestrzenia sam, to LUDZIE przekazują wirusa".

„Życie, jakie znamy, zmieniło się dramatycznie i dopóki wszyscy nie podejmiemy działań w celu ochrony siebie i innych, tym dłużej będą trwać te zawirowania i udręki.
Spoczywaj w pokoju Chloe. Do czasu, gdy się znowu spotkamy…”

środa, 25 marca 2020 12:57
 
Polub nas na Facebooku
Obserwuj nas na Twitterze


Czytaj poprzedni artykuł:
Prowincja Hubei powoli wraca do normalnego życia. Władze luzują obostrzenia
  Czytaj następny artykuł:
20 osób złamało zasady dystansu społecznego i ... urządziło grilla na ulicy. Interweniowała policja