Wiadomości
Zamknięto szkołę w Szkocji. 22 osoby uzyskały pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa
W Szkocji zamknięto szkołę na dwa tygodnie po tym, jak 22 osoby, w tym personel i uczniowie, uzyskały pozytywny wynik testu na obecność Covid-19.
W Szkocji zamknięto szkołę na dwa tygodnie po tym, jak 22 osoby, w tym personel i uczniowie, uzyskały pozytywny wynik testu na obecność Covid-19.
Szkoła Kingspark w Dundee, która została otwarta 12 sierpnia, wysłała wszystkich pracowników i uczniów do domu w środę.
Zarówno pracownicy jak i uczniowie muszą teraz przez dwa tygodnie się izolować w domu.
NHS Tayside potwierdziło w niedzielę, że 17 osób z personelu szkoły, dwóch uczniów i trzy osoby powiązane ze szkołą uzyskały pozytywny wynik testu na koronawirusa.
W czasie zamknięcia szkoła zostanie gruntownie wyczyszczona - podaje Metro.
W placówce uczy się około 185 uczniów w wieku od 5 do 18 lat, z których wszyscy potrzebują dodatkowego wsparcia.
Decyzja o zamknięciu szkoły na dwa tygodnie została podjęta ze względu na stan zdrowia i niepełnosprawność uczniów.
Ostatnia aktualizacja: poniedziałek, 24 sierpnia 2020 15:17
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Francja zapowiada kwarantannę dla przyjeżdżających z Wielkiej Brytanii | Czytaj następny artykuł: UWAGA: Sztorm Francis uderzy w Wielką Brytanię. Istnieje zagrożenie dla życia |
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozda darmowe domowe baterie. Rachunki za prąd mogą spaś…

easyJet uruchamia trzy nowe trasy z Wielkiej Brytanii

15-latek postrzelony w parku w Birmingham. Policja zwiększa liczbę patro…

Miliony osób w Wielkiej Brytanii zapłacą wyższy podatek. Sześć legalnych…

Kredyty hipoteczne w Wielkiej Brytanii znowu drożeją. Raty mogą ponownie…

Nowy premier Wielkiej Brytanii zapowiada pierwsze ulgi. Tańszy prąd i po…

Nagły zwrot w Wielkiej Brytanii. Rząd wstrzymuje wcześniejsze zwalnianie…
