Wiadomości
Klientka wpadła w szał w sklepie. Nie chciała przestrzegać restrykcji związanych z koronawirusem
Klientka, której zwrócono uwagę, by przestrzegała zaleceń związanych z koronawirusem i poruszała się po sklepie w wyznaczonym, wpadła w szał i zaczęła niszczyć towary.
Klientka, której zwrócono uwagę, by przestrzegała zaleceń związanych z koronawirusem i poruszała się po sklepie w wyznaczonym, wpadła w szał i zaczęła niszczyć towary.
Do zdarzenia doszło w sklepie Co-Op przy Lingfield High w Surrey w Wielkiej Brytanii.
Gdy pracownicy próbowali wyegzekwować środki bezpieczeństwa związane z koronawirusem, kobieta wpadła we wściekłość i zaczęła rozbijać butelki wina uderzać pięściami i kopać.
Do Internetu trafiło nagranie całego zajścia. Film zdobywa teraz popularność, gdyż sprzedawcy coraz częściej spotykają się z łamaniem zasad bezpieczeństwa przez klientów.
Jedna z pracownic Co-Op, opisała, jak kobieta zaczęła wrzeszczeć na nią i kolegę, następnie rzuciła się do alejki z alkoholem i zrzuciła przedmioty z półek.
Do zdarzenia miało dojść jeszcze w maju, ale dopiero teraz firm z kamer monitoringu obiegł internet.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Bank Anglii podejmie trudną decyzję. Wpłynie na finanse milionów mieszka…

Bezpośrednie pociągi z Wielkiej Brytanii do Niemiec coraz bliżej. W 5 go…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany finansowe w 2026 roku. 10 dat, …

Ważne ostrzeżenie dla pasażerów Ryanair, Wizz Air i easyJet. Wielu pasaż…

Rodziny w Wielkiej Brytanii dostają bony 70 GBP do supermarketów. Pomoc …

Żyć gdziekolwiek, byle nie w Wielkiej Brytanii. Cicha emigracja brytyjsk…

UWAGA: Bursztynowy alert w Wielkiej Brytanii! Met Office ostrzega przed …
