Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Mężczyzna zabił swoje kury, uprawiając z nimi seks. Wszystko filmowała jego żona

Mężczyzna zabił swoje kury, uprawiając z nimi seks. Wszystko filmowała jego żona

Mężczyzna, który uprawiał seks ze swoimi kurami, podczas gdy jego żona go filmowała, został skazany na trzy lata więzienia.

37 lat Rehan Baig, z Bradford w Wielkiej Brytanii, został aresztowany po otrzymaniu informacji, że posiada nagrania przestawiające molestowanie dzieci.

Oprócz materiałów dotyczących sześcioletnich dzieci śledczy znaleźli również zdjęcia Baiga i jego żony Haleemy (38 lat) wykonujących akty seksualne z psem oraz nagranie przedstawiające go z kurami, z których część była martwa.


Klipy zostały zapisane w folderze o nazwie „Family Vids” i zostały nazwane przez sąd jako domowe filmy z udziałem pary pokazujące wyjątkowe bestialstwo.

Wśród znalezionych plików były zdjęcia dwóch martwych kurczaków leżących na podłodze w ich piwnicy oraz Rehan Baig wkładający jedno z martwych zwierząt do worka na śmieci.

Wszystkie kurczaki, które początkowo były zwierzętami domowymi, zmarły w wyniku bestialstwa pana Baiga.

Sędzia Richard Mansell powiedział, że czyny te zostały popełnione w celu zaspokojenia zdeprawowanej satysfakcji seksualnej Baiga i przyprawiają każdego prawomyślnego człowieka o mdłości.

Sędzia określił Baiga jako „zdeprawowanego, zboczonego i nikczemnego” i powiedział, że tworzenie filmów było „po prostu nie do pojęcia”.


Zona mężczyzny Haleema Baig została skazana na sześć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Podczas rozprawy ujawniono, że została do tego zmuszona. Śledczy znaleźli w ich sypialni kamerę wideo, o której ona nie wiedziała.

Rehan Baig został skazany na 3 lata pozbawienia wolności, otrzymał też zakaz posiadania zwierząt i wpisano go do rejestru przestępców seksualnych na całe życie.

środa, 21 października 2020 09:36
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Awaryjne lądowanie samolotu na lotnisku Heathrow
 Czytaj następny artykuł:
Od piątku trzeci poziom lockdownu w Manchesterze


Global Centre