Wiadomości
Samochód, będący prezentem zaręczynowym dla księżnej Diany, sprzedany na aukcji za 52 640 funtów
Ford Escort Mk3 Ghia, będący prezentem zaręczynowym od księcia Karola dla księżnej Diany, został sprzedany na aukcji za 52 640 funtów.
Ford Escort Mk3 Ghia, będący prezentem zaręczynowym od księcia Karola dla księżnej Diany, został sprzedany na aukcji za 52 640 funtów.
Srebrna limuzyna z silnikiem 1.6 została podarowana "królowej ludzkich serc" w 1981 roku.
Przez ostatnie 20 lat miejsce postoju pojazdu było nieznane.
Jego dotychczasowy właściciel zdecydował się po tak długim czasie na sprzedaż auta poprzez dom aukcyjny Reeman Dansie.
Samochód jest ponoć w dobrym stanie, wciąż ma te same tablice rejestracyjne, co 40 lat temu, a jego przebieg w momencie oddawania go na licytację wynosił nieco ponad 130 tysięcy kilometrów.
Większość wyjeździł poprzedni właściciel, ponieważ sama księżna korzystała z forda tylko do sierpnia 1982 roku.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania rozważa ograniczenia dla kierowców. Możliwy limit 50 mph…

Wielka Brytania: prawie milion właścicieli domów czeka szok kosztów. Rat…

Wielka Brytania podnosi płacę minimalną od 1 kwietnia 2026. Miliony prac…

Pilne ostrzeżenie w Wielkiej Brytanii. Supermarkety proszą o zwrot produ…

Tysiące mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzymają 200 GBP dodatku bezpośre…

Dwa dodatki po 150 GBP dla osób w Wielkiej Brytanii. Rząd potwierdza wsp…

Wielka Brytania cieplejsza niż Ibiza. Nadchodzi nawet 20°C – możliwy naj…
