Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Zwyciężczyni EuroMillions, która stwierdziła, że wygranie 27 mln funtów zniszczyło jej życie, znaleziona martwa

Zwyciężczyni EuroMillions, która stwierdziła, że wygranie 27 mln funtów zniszczyło jej życie, znaleziona martwa

Zwyciężczyni loterii EuroMillions, która powiedziała, że wygrana w wysokości 27 milionów funtów nie przyniosło jej „nic prócz żalu”, została znaleziona martwa w swoim domu.

56-letnia Margaret Loughrey, która mieszkała samotnie w Strabane w hrabstwie Tyrone w Irlandii Północnej, została znaleziona około godziny 10.30 w czwartek.


Jej śmierć nie jest traktowana jako podejrzana i zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, aby dowiedzieć się dokładnie, z jakiego powodu zmarła.

Margaret była bezrobotna i żyła z zasiłków, kiedy wygrała na loterii EuroMillions w listopadzie 2013 r., wtedy też całkowicie zmieniła swoje życie.

W dniu, w którym kupiła los i poprawnie oznaczyła pięć liczb i dwie szczęśliwe gwiazdki, odwiedzała organizację charytatywną, która jej pomagała.

Pomimo wygrania w sumie 26 863 588 funtów, nadal mieszkała w swoim rodzinnym mieście i stwierdziła, że wygraną rozłoży tak, aby mieć za co żyć w przyszłości.


W 2014 roku, za około 1 milion funtów, kupiła opuszczony Herdmans Mill, niedaleko jej domu, planowała jego przebudowę, ale nigdy do tego nie doszło.

W tym samym roku wdała się w spór z Sion Mills Cricket Club i zablokowała im boisko. W rezultacie drużyna po raz pierwszy w swojej 150-letniej historii została zmuszona do rezygnacji z dwóch meczów u siebie. W końcu Margaret doszła do porozumienia, pozwalając im ponownie korzystać z boiska.

W 2015 r. kobieta została skazana za napaść na taksówkarza i nakazano wykonanie 150 godzin prac społecznych.

Trzy lata później przegrała sprawę w sądzie pracy i nakazano jej zapłacić 30 000 funtów byłemu pracownikowi za znęcanie się nad nim i zwolnienie go z powodu „mściwego kaprysu”.


W 2019 roku kobieta udzieliła wywiadu Sunday Life, w którym powiedziała, że ​​pieniądze przyniosły jej tylko smutek i zniszczyły życie.

Do śmierci kobiety odniósł się lokalny radny Jason Barr, który powiedział: „Moje myśli i modlitwy są z rodziną Loughrey, a także z przyjaciółmi Margaret. To bardzo smutny dzień”.

„Dobrze by było pomyśleć o Margaret… miała w życiu wzloty i upadki, jak my wszyscy, ale miejmy nadzieję, że teraz odpoczywa” - dodał.

piątek, 03 września 2021 10:10
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Rząd przygotowuje się do odnowienia przepisów dotyczących COVID-19
 Czytaj następny artykuł:
Posiadanie gazu rozweselającego może stać się przestępstwem w UK