Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania 31-letni partner kobiety oskarżony o zamordowanie jej i trojga dzieci

31-letni partner kobiety oskarżony o zamordowanie jej i trojga dzieci

Partner matki znalezionej martwej wraz z dwójką swoich dzieci i ich najlepszą przyjaciółką został oskarżony o popełnienie poczwórnego morderstwa.

Do tragedii doszło w niedzielę mieście Killamarsh w Derbyshire.  W jednym z domów znajdujących się na ulicy  Chandos Crescent znaleziono cztery ciała.

19 września około 7.25 do domu wezwano policję „w związku z obawami o bezpieczeństwo mężczyzny z tego regionu”.


Policja na miejscu znalazła troje zmarłych dzieci – brata i siostrę wraz z przyjacielem. Czwartą osobą była kobieta.

Od tego czasu wszystkie osoby zostały zidentyfikowane, są to 35-letnia Terri Harris, jej dwójka dzieci - 11-letnia córka Lacey Bennett i 13-letni syn John Paul Bennett oraz ich koleżanka ze szkoły, 11- letnia Connie Gent.

Policja wszczęła śledztwo w sprawie 4 morderstw.  Wiadomo, że na miejscu zbrodni został zatrzymany 31-letni Damien Bendall.

Według krewnych i sąsiadów Harris, Bendall był partnerem kobiety.

Mężczyzna, który został aresztowany pod zarzutem morderstwa, został przewieziony do szpitala z ranami kłutymi, które sobie sam zadał,  jak twierdzą brytyjskie media, policja znalazła go na miejscu zdarzenia pokrytego krwią.


Później policja z Derbyshire poinformowała, że ​​podejrzany doznał drobnych obrażeń i pozostaje w areszcie.

Ojciec dwójki dzieci znalezionych martwych w Derbyshire oddał hołd synowi Johnowi i córce Lacey.

Jason Bennett napisał w mediach społecznościowych: „Potrzebuję moich dzieci z powrotem. Życie nigdy nie będzie takie samo. Moje anioły”.

„Mam roztrzaskane serce na milion kawałków. Nie chroniłem wystarczająco moich pięknych dzieci, a teraz zostały mi nagle odebrane”.

Jak pisze mężczyzna, wiadomość o śmierci dzieci otrzymał podczas 4-godzinnej jazdy powrotnej do domu.

Również ojciec córki 11- letniej Connie Gent, która została zamordowana, gdy nocowała u swoich przyjaciół, oddał jej hołd:


„Moja mała dziewczynka odeszła, nie potrafię nawet wyrazić słowami tego, co czuję… Teraz będę żyć, z tym że byłem bezradny i nie ochroniłem jej, jak zawsze obiecywałem…kocham cię całym sercem i zawsze będę. Będę tęsknić jak szalony”.

Wczoraj około 300 osób zgromadziło się w poniedziałkowy wieczór na czuwanie w parku, kilkaset metrów od kordonu policji, ustawiono świece, położono kwiaty i pluszowe misie.

Wszystkie dzieci znalezione martwe były uczniami Outwood Academy City w Sheffield, szkoła złożyła im hołd w oświadczeniu wydanym we wtorek.

-
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Liczba przypadków koronawirusa w UK wzrosła 18% w ciągu tygodnia. Odnotowano też wzrost zgonów
 Czytaj następny artykuł:
Tragedia w Derbyshire. Policja znalazła ciała trojga dzieci i kobiety