Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Nikt nie wygrał 184 mln funtów. W piątek znów wielka kumulacja w EuroMillions

Nikt nie wygrał 184 mln funtów. W piątek znów wielka kumulacja w EuroMillions

Wtorkowa rekordowa wygrana w Euromillions w wysokości 184 milionów funtów nie została odebrana, co oznacza, że ​​ogromna nagroda będzie ponownie do zgarnięcia w piątek.

Kumulacja w EuroMillions osiągnęła 184 miliony funtów, co czyni ją największą w historii wygraną do zgarnięcia w Wielkiej Brytanii.

Żaden posiadacz losu nie wygrał w zaszły piątek nagrody o wartości 172 milionów funtów, co oznacza, że główna nagroda trafiła do wtorkowego losowania.


Jednak nikt nie wygrał jej też we wtorek, dlatego wygrana pozostanie na poziomie 184 milionów funtów przez kolejne cztery losowania,  jeśli jej nikt nie znowu nie wygra.

Nagroda musi zostać wygrana w ostatnim losowaniu, a jeśli tak się nie stanie, jest ona dzielona między wszystkich posiadaczy kuponów o największej liczbie trafień.

Jednak już w piątek zwycięzca loterii w Wielkiej Brytanii może wygrać 184 miliony funtów i pobić rekord.

Największą wygraną do tej pory była nagroda w wysokości 170 milionów funtów, którą w październiku 2019 r. wygrał anonimowy zwycięzca.


Zwycięzca piątkowej nagrody będzie mógł się uważać za bogatszego niż piosenkarka Adele, której majątek netto, według The Sunday Times Rich List,  wynosi 130 milionów funtów.

Zwycięzca mógłby również kupić dom na każdej z 10 najdroższych ulic w Wielkiej Brytanii, w tym w londyńskim Kensington Palace Gardens, gdzie średnia cena domu wynosi prawie 30 milionów funtów.

Szanse na wytypowanie pięciu liczb i dwóch Szczęśliwych gwiazdek wynoszą obecnie 139 838 160.

To nie są wielkie szanse, ale w końcu ktoś będzie musiał to wygrać.

czwartek, 14 października 2021 10:45
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Wielka Brytania zaoferuje prace zagranicznym rzeźnikom. Nie będą musieli znać angielskiego
 Czytaj następny artykuł:
6000 świń zabitych i zutylizowanych z powodu braku rzeźników w Wielkiej Brytanii