Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

bham.pl Wiadomości Wielka Brytania Czekali całą noc w kolejce do Range, aby otrzymać prezenty za 2000 funtów. Zostali niemile zaskoczeni

Czekali całą noc w kolejce do Range, aby otrzymać prezenty za 2000 funtów. Zostali niemile zaskoczeni

Kupujący byli rozwścieczeni na torby z prezentami, które otrzymali po tym, jak przez całą noc stali w kolejce czekająć na otwarcie nowego oddziału The Range.

Ludzie przybyli z krzesłami kempingowymi i kocami — od godziny 23:00 w czwartek wieczorem, czekali na wielkie otwarcie sklepu o 9 rano w piątek, 19 listopada.


The Range reklamowało, że pierwszych 200 klientów otrzyma torbę z prezentami o wartości 2000 funtów, aby uczcić 200. sklep, który został otwarty w Bury.

Jednak łowcy okazji zostali upokorzeni i rozczarowani, ponieważ wielu otrzymywało prezenty, które wyceniali na nie więcej niż 10 funtów.

Jak się okazało, sklep później wyjaśnił, że 2000 funtów to całkowita wartość wszystkich nagród i kart podarunkowych rozdanych pierwszym 200 klientom.

Jednak ludzie, którzy czekali całą noc na otwarcie drzwi, byli rozzłoszczeni, bo liczyli na więcej.


Jedna z kupujących, Emma Louise, która czekała w kolejce powiedziała „Obiecano nam nagrodę główną w wysokości 2000 funtów. Dotarłam tam o 5 rano z dobrą wiarą, że wygram. Czekałam cztery godziny, wydałam dużo pieniędzy na gorące napoje, aby się rozgrzać. Wreszcie otrzymałam moją torbę, w której znajdowała się paczka ołówków, balsam do kąpieli, torebka czekoladek i karta podarunkowa”.

„Kiedy rozmawiałam z kobietą, zapytałam ją, ile jest na niej pieniędzy i powiedziano mi, że będzie to od 250 do 500 funtów. Gdy poszłam do kasy, okazało się, że ​​wygrałam 5 funtów”.

Inny kupujący dodał: „W torbie była butelka płynu do kąpieli, balsam do ciała, moneta do wózka, torebka czekoladek, paczka ołówków i karta upominkowa o wartości 5 funtów”.

„Było oczywiste, że sformułowali komunikat prasowy w taki sposób, aby wyglądało na to, że warto stać w kolejce, żeby mogli zrobić ładne zdjęcia” - dodał.


Rzecznik powiedział, że na otwarciu nowego sklepu było wielu zadowolonych klientów i że pierwsze trzy osoby w kolejce wygrały większe nagrody, w tym kupony na 100 funtów, wannę z hydromasażem i kajak.

„Wszyscy z pierwszych 200 kupujących, którzy przeszli przez drzwi, otrzymali torbę z upominkami, która zawierała karty podarunkowe o wartości od 5 do 100 funtów”

„Łączna wartość nagród i kart podarunkowych rozdanych pierwszym 200 klientom wyniosła 2000 funtów” - dodał rzecznik.

sobota, 20 listopada 2021 13:35
 


Czytaj poprzedni artykuł:
Zamiast w Hiszpanii wylądowali w Grecji. Para obwinia Ryanair o zaniedbanie
 Czytaj następny artykuł:
Protest przeciwko obostrzeniom w Rotterdamie. Padły strzały, siedem osób rannych